Informace o článku
Podivnou zábavu si našla kráva v anglickém Blagdonu v hrabství Somerset. Pokoušela se totiž vyskočit na střechu domu - a nakonec uspěla. Sedmnáctiletý...
draacedraace
krávy - hot newskrávy - hot news
20.12.2009 16:55:0020.12.2009 16:55:00

Kráva jako zázrakem vyskočila dva metry na střechu

Podivnou zábavu si našla kráva v anglickém Blagdonu v hrabství Somerset. Pokoušela se totiž vyskočit na střechu domu - a nakonec uspěla. Sedmnáctiletý soused William de Cothi byl pohotový a krávu na kraji střechy v dvoumetrové výšce vyfotil.


FOTO: Repro Daily Telegraph

„Nejdříve jsem si myslel, že to byla jen nějaká iluze a že stojí ve skutečnosti někde za domem a jde jen o nějaký klam. Ale když jsem se podíval pořádně, tak už mi bylo jasné, že stojí opravdu na střeše. Slyšel jsem, že krávy umí skákat poměrně vysoko, takže tak se tam asi i dostala. Jiné cesty nebylo," uvedl mladík.

Majitelka domu přivolala policii jen krátce poté, co přijela domů. Přišla totiž na to, že má vážně poškozenou střechu a domnívala se, že se touto cestou snažil dostat do domu lupič. Případ se však vyřešil, když byli sousedé policií dotázáni, zda neviděli něco podezřelého.

„Jsem docela rád, že se to takhle vyřešilo a nemusíme někoho hledat. Kdyby nebylo sousedů a té fotografie, tak by nám asi opravdu nikdy nedošlo, že tu škodu mohla způsobit kráva," uvedl vyšetřující policista Ray Bradley.

Zdroj: Jakub Kynčl, Novinky.cz

Special THANKX: Eva Hálová a Frost (byli jste nejrychlejší:o)

Titulek:
Text komentáře:
Vaše jméno:
Váš e-mail: (nebude zveřejněn)

WWW stránka:
Opište text z obrázku: