Informace o článku
Jakožto bacilonosič čehosi, co vnitřek mého krku krutě otravuje ode dne, kdy mi kvůli dušnosti páni doktoři vyrvali nosní mandli, bojuji s bolestí v k...
draacedraace
...denní cint...denní cint
28.01.2011 6:05:0028.01.2011 6:05:00

angínové polibky

Jakožto bacilonosič čehosi, co vnitřek mého krku krutě otravuje ode dne, kdy mi kvůli dušnosti páni doktoři vyrvali nosní mandli, bojuji s bolestí v krku prakticky pořád. Snahy o vyhubení silnými antibiotiky a jinými anti metodami se ukázaly být zcela zbytečnými, takže si pečlivě hlídám, jestli mi nefouká na krk, a v případě podezřelých procesů okamžitě mandle prolévám stopanginem, listerinem či slivovicí; což mívá vedlejší účinky, pokud dojde k nechtěnému požití (první dvě jmenované způsobují rychlejší práci střev, a třetí složka to bere útokem okamžitě, ta vyhazuje obsah žaludku rovnou).

Letos jsem se jala vyzkoušet Bioparox, neb jsem usoudila, že když to dokázalo vyvraždit vleklý zánět nosohltanu, že by to mohlo zatočit i s krčním svinstvem.

Och, jak hluboký omyl.
Tradiční bolení v krku mi asi vygradovalo, soudě dle chutí, které mi slina na jazyk přivádí (pachuť kedlubny při pití kafe je fakt podezřelá), a teď babo raď, co s tím dál. Když pominu fakt, že obvodní lékař mi vloni v létě umřel a já nějak nebyla schopna si tuhle záležitost ošéfovat, se mi absolutně nechce v době expanze respiračních chorob riskovat, že si půjdu na dvě hodiny sednout někam do čekárny a domů si kromě receptu na antibiotika přinesu i chřipku, nedejBože rýmičku. Protože to by mě trefil šlak.

A je docela trapné, že my s nízkým tlakem netrpíme na horečky. Teplo by bodlo:-)

draace
Chtěla bych se teď se sebou vyloženě líbat. To by byla libovka.
Hlavně ten stopangin:D
Titulek:
Text komentáře:
Vaše jméno:
Váš e-mail: (nebude zveřejněn)

WWW stránka:
Opište text z obrázku:
Gravatar

kúp sedmičku vína, pol fľaše do kastróla...

kúp sedmičku vína, pol fľaše do kastróla, trochu vody, hrebíčku, škorice, bobkového listu, zohriať, pridať med, za tepla vypiť, rýchlo zaliezť pod paplón, schovať sa vrátane hlavy, spotiť sa ako myš a spústa bacilov pochcípa. Vopred pripraviť veľkú froté osušku, a suché posteľné prádlo. Overené, funguje. A keď hneď nefunguje, varené víno s medom ťa nasmeruje do stavu, že nejaká rýmička je ukradnutá :o)))
Gravatar

Tohle možná funguje na viry, bakteriální...

Tohle možná funguje na viry, bakteriálního bacilonosiče to akorát ožere:-)
Gravatar

no a? ožratý bacil, príjemný spoločník! ...

no a? ožratý bacil, príjemný spoločník! :o)))